ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU     ul. Chodkiewiczów 18, 16-040 Gródek, woj. podlaskie
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci M. i A. Chrzanowskich ~ Gimnazjum im. Rodu Chodkiewiczów

Osiągnięcia / Uczniowie

Konkursu dziennikarski „WG-HN” „Zwyczajne (Niezwyczajne) Historie Gródeckich Ludzi”    Kategoria  – uczniowie szkoły podstawowej; Wszyscy uczniowie otrzymali wyróżnienia: Weronika Kondraciuk (kl. IV), „Weselne zdarzenie”; Jakub Popławski (kl. V), „II wojna światowa”; Małgorzata [...]
Odbyły się szkolne etapy konkursów z wielu przedmiotów. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: język rosyjski - Aleksandra Jarocka kl.IIB  język białoruski - Sonia Sulżyk kl.IA i Aleksandra Jarocka kl.IIB    Konkurs ekologiczny "Różnorodność biologiczna i formy odnowy przyrody [...]
Konkursy przedmiotowe -geografia:   etap szkolny-2 uczniów -biologia:   etap szkolny-15 uczniów etap rejonowy-Daria Sierżan kl.IIIa, Aleksandra Oziabło kl.IIIa, Katarzyna Gryko kl.IIIa, Dominika Konończuk kl.IIIa etap wojewódzki-Katarzyna Gryko kl.IIIa Katarzyna Gryko została laureatem [...]
  Konkurs wiedzy ekologicznej "Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce":  -etap powiatowy Małgorzata Samociuk II miejsce,  Angelika Franczuk, Rafał Nimierowicz     Konkursy przedmiotowe -geografia:  etap szkolny-3 uczniów -biologia:  etap szkolny-20 [...]
16 października 2012 roku zorganizowany został szkolny etap konkursu "Z Naturą za Pan Brat". Zwyciężył w nim Mirosław Tarasewicz uczeń klasy IIIa. Na etapie wojewódzkim otrzymał wyróżnienie.   Do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się: -geografia: Dawid Hubert [...]
Etap rejonowy konkursów przedmiotowych:  Język białoruski – Magda Stankiewicz, Krzysztof Szeremeta Język angielski – Eleni Papadopoulou Biologia – Mirosław Tarasewicz Język polski – Aleksandra Gryko, Natalia Konończuk, Gabriela Julia Naliwajko,Daria Ostapczuk Etap wojewódzki  [...]
Konkursy przedmiotowe:  język polski - finalistki Joanna Gryko i Paulina Doroszkiewicz   Wojewódzki Turniej Wiedzy o Zawodach  finalista - Krzysztof Tarasewicz   VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków 8 Wspaniałych  laureatka Karolina Jarocka   Konkurs [...]
Konkursy przedmiotowe:   etap rejonowy:  język polski - Aleksandra Karpiuk, Magdalena Szczerbacz, Katarzyna Trochimczuk, Joanna Adamczyk, Łukasz Ziniewicz matematyka - Katarzyna Trochimczuk biologia - Mikołaj Nos, Łukasz Ziniewicz geografia - Łukasz Ziniewicz chemia - Katarzyna Samociuk, [...]
Do etapu rejonowego przedmiotowych konkursów zakwalifikowali się:  język polski: Ewa Kosacka, Karolina Gierasimiuk, Edyta Małgorzata Bielenia, Paula Klik, Dorota Busłowska, Magda Czarnecka, Joanna Adamczyk, Magdalena Szczerbacz.  matematyka: Ewa Kosacka, Mateusz Owsieniuk, Beata Adamczyk.  biologia: [...]
Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski "Liczy się temat"   wyróżnienie - Joanna Kozioł - www.madiastarter.pl Konkurs Ogólnopolski "Olimpus" (język polski)  klasy pierwsze:  miejsce 13 - Katarzyna Trochimczyk miejsce 15 - Magda Szczerbacz miejsce 16 - Ola Karpiuk klasy trzecie:  miejsce [...]
<12>
KALENDARZ AKTUALNOŚCI
<< październik 2017 >>
Pon Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
WYSZUKIWARKA

BIP

~ copyright © 2004-2017 Gimnazjum im. Rodu Chodkiewiczów w Gródku ~ idea, gfx & code by warlock ~ all rights reserved ~ odwiedzin: 131332 / 17 / 5 ~ Księga Gości: 8 / 0